Contactinformatie

Yvette Luijben
Amsterdam, Noord-Holland
yvette@rovidam.nl | 06-13341524

Kieke van Druenen – Pessers
Utrecht, Midden Nederland, Flevoland, ’t Gooi
kieke@rovidam.nl | 06-27156655

Milly Jordans
Brabant, Zuid Nederland
milly@rovidam.nl | 06-30029545

Dorothé Maas-Booy Liewes
Zuid Holland, Zeeland
dorothe@rovidam.nl | 06-11394041

Dianne van Iperen
Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland
dianne@rovidam.nl | 06-39675601

Rovidam kaart
Yvette Luijben
Kieke van Druenen
Milly Jordans
Dorethé Maas-Booy Liewes
Rayon Noordoost Nederland

Eric van Oosterhout
Consultant praktijkbemiddeling
eric@rovidam.nl | 06-41439560

Rovidam kaart
Rovidam Hoofdkantoor
Stationsweg 71
6711 PL Ede

Alfred van Nieuwenhuijze
Consultant praktijkondersteuning
alfred@rovidam.nl | 06-21278561

Rovidam kaart
Rovidam Hoofdkantoor
Stationsweg 71
6711 PL Ede

Leon Hardeman
Administratie
leon@rovidam.nl | 06-25200218

Stefan Lodder
Backoffice
stefan@rovidam.nl | 06-82484796

Rovidam kaart
Rovidam Hoofdkantoor
Stationsweg 71
6711 PL Ede

Alfred van Nieuwenhuijze
Operationeel Manager
alfred@rovidam.nl | 06-21278561

Jan Meijering
Directeur/eigenaar

Rovidam kaart
Rovidam Hoofdkantoor
Stationsweg 71
6711 PL Ede
Rovidam Ede stationsweg 61

Welkom!

Je vindt ons kantoor in het monumentale pand op de Stationsweg 71, 6711 PL in Ede. Op werkdagen zijn we vanaf half 9 bereikbaar voor alle vragen. Wil je ons bezoeken? Klik op de knop routebeschrijving.

Routebeschrijving